קבוצת דניאל | עבודות שיפוצים | טל. 054-7245515

אודותינו - קבלן שיפוצים

כבר מגיל קטן מלמדים אותנו שחלומות ומציאות לא תמיד נפגשים, כשאנחנו גדלים יותר אנחנו מתחילים לסגל את המחשבה שמה שמבקשים, רוצים וחולמים זה בדרך לא מה שמקבלים...

אמנם לא את כל החלומות שלכם אנחנו יכולים להגשים, אבל לפחות את כל מה שקשור לעיצוב פנים ואדריכלות בכלל אנחנו נגשים וברמה הגבוהה ביותר.

עבודות שיפוצים  של קבוצת דניאל - קבלן שיפוצים רשום בהתאחדות הקבלנים  מספר 18185 - הינם בתחומי השיפוצים הבאים:

·        עבודה בגבס.
·        חשמל ותקשורת.
·        ריצוף, חיפוי קירות וצבע.
·        אינסטלציה.
·        נגרות.
·        מסגרות בניין וחרש.
·        תקרות אקוסטיות.
·        שיפוצים כלליים

כשתרצו קבלן שיפוצים מקצועי וייסודי, פותר את כל הבעיות, תבחרו "קבוצת דניאל"!

אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו או להשאיר לנו פרטים באתר, ונתאם פגישת ייעוץ ראשוני חינם וללא התחייבות, תראו תיק עבודות מרשים, מכתבי המלצה ותכירו את השירות המקצועי והיסודי שלנו!

קבלן שיפוצים - בגלל התכנון...

קבוצת דניאל, קבלן שיפוצים, מספקת עבודות שיפוצים כלליים לכל מטרה, פרטית ועסקית, כשאנו מתכננים את עבודות שיפוצים שלכם, אנחנו חושבים על הפרטים הקטנים ביותר כמו גם על המכלול. ההבדל המשמעותי ביותר בין קבלני שיפוצים שונים מתחיל ברמת תכנון השיפוץ דבר שיכול לחסוך הרבה זמן יקר ללקוח. בחירה בקבוצת דניאל קבלן שיפוצים מקצועי מבטיחה לכם רמת תכנון מקצועית, המעלה בקנה אחד את הפונקציונאליות, יופי ועיצוב, עמידה בתקציב המוגדר מראש, והסרה של כל מיני "הפתעות" לא מתוכננות ולא צפויות בזכות הניסיון שלנו, כבר במהלך בניית מהלך השיפוץ-עבודות שיפוצים.

קבלן שיפוצים - בגלל הביצוע...

כשמגדירים ומתכננים מה רוצים ומה צריך להיות, אנחנו,קבלן שיפוצים, רוצים התאמה מלאה בין התכנון לביצוע, אנחנו לא רוצים פשרות בגלל איכות ביצוע ירודה, עבודה לא סבלנית, ניסיון לסיים מהר פרויקטים ולהתקדם ללקוח הבא. רמת הביצוע של עבודות שיפוצים משפיעה על המראה של הבית אך לא רק, ביצוע שיפועים לא במדויק, שימוש לא נכון בחומרים או ניסיונות "לחסוך"  או לעשות קיצורי דרך -עלולים לפגוע בצורה משמעותית באורך החיים של השיפוץ, עמידות,  מראה אסטטי, בנוחות המחייה באותו המקום או לשיבוש התכנון האדריכלית הראשוני.

קבלן שיפוצים - בגלל השירות...

בניגוד לקבלן שיפוצים בודד, מאחורי עבודות שיפוצים שלכם עומדת קבוצה, גוף מסודר ומאורגן המספק שירותים ופתרונות  גם לעסקים גדולים, קבוצה בעלת וותק  מקצועי ומומחיות של שנים רבות בתחום שיפוצים כלליים, עם מנגנון בקרה קפדני ביותר. קבוצת דניאל מספקת לכם יחס אישי ואכפתי, ועורכת אתכם תיאום ציפיות בתחילת התהליך ומלווים אתכם עד שאתם מרוצים.

אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו או להשאיר לנו פרטים באתר, ונתאם פגישת ייעוץ ראשוני חינם וללא התחייבות, תראו תיק עבודות מרשים, מכתבי המלצה ותכירו את השירות המקצועי והיסודי שלנו!