קבוצת דניאל | עבודות שיפוצים | טל. 054-7245515

בית החלומות

מהו בית החלומות שלכם?
בית עם רצפת פרקט חמימה עם חיפוי אבן טבעית על הקירות או שמא צבעים בהירים, ריצפת שיש ורהיטים חדי זווית?

כשם שהפרצוף של כל אחד שונה מהשני, כך לכל אחד יש את בית  החלומות השבוי בראשו, לעיתים עוד מילדות. בית החלומות זהו לא סתם בית, זה המקום אליו אנו כמהים, עליו אנו חושבים כשאנחנו בעבודה, ושם אנו רוצים לגדל את המשפחה שלנו, לחיות עם בת הזוג שלו ואף להזדקן בו בכבוד.

יתרונות של ניהול תקציב נכון ועבודה מקצועית

קבוצת דניאל לא סתם משפצים דירות, אנחנו מאמינים שכל שיפוץ דירה הוא הגשמת החלום של בעל הדירה. גם אם בתקציב שלכם, אתם לא יכולים לעשות את כל מה שפנטזתם וחלמתם עליו, בעזרת ניהול תקציב נכון, תכנון קפדני ועבודה יעילה וממוקדת מטרה, ניתן לעשות בתקציב ההשקעה שלכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים ולהגיע למרחק נגיעה לפחות גם אם החלומות שלכם מצריכים תקציבים גדולים בהרבה. כשאנשים "רגילים" שאינם אנשי מקצוע זה נראה לכם חסר סיכוי אמיתי, כבעלי מקצוע החיים את תחום שיפוץ הדירות מזה שנים, נאמר שברוב הפעמים  השיפוצים אמנם נערכים בתקציבים גבוהים במיוחד, אך חשיבה נכונה וביצוע קפדני הייתה יכולה להוביל לייעול משמעותי של התקציב בעשרות אחוזים.

קבוצת דניאל, בונה את בית החלומות שלך, מספקת שירותי שיפוצים כלליים, החל מנגרות, אינסטלציה וחשמל וכלה בעבודות גבס, צבע, חיפוי וריצוף. לקוחותינו נהנים בצורה משמעותית מחוויית שירות יוצאת דופן, קבלת כל השירותים מגוף אחד מסודר ומאורגן כאשר כבר בתחילת התאריך מועד הסיום והתקציב ידועים מראש- והכלל המנחה תמיד הוא – טובת הלקוח !!!!!!!!!! 

כיצד מתן כלל השירותים על ידינו מסייע לניהול פרויקט בית החלומות בצורה חכמה יותר?

יתרון בולט של מתן כל השירותים מגוף אחד הוא האפשרות לייעל את התקציב, בעוד שקבלן שיפוצים, המספק שירות אחד או שניים מהשירותים שלנו מוגבל מאוד באפשרויות שלו למקסם את הליך השיפוץ הן מבחינת המהירות והן מבחינת המראה והתקציב, לרשותנו עומדים כל כלים הקיימים היום בשוק לביצוע של כל פעולה, קבוצות קבלני משנה מהטובות בארץ, ידע מעשי של עשרות שנים לכן אנו בוחרים בקפדנות את אופני ביצוע כל פעולה ובכך מביאים לתוצאות יפות, חסכוניות ואיכותיות יותר לאורך זמן.

לפרטים נוספים ולהצעות מחיר לבניית בית החלומות שלכם, צרו עמנו קשר ונציג שלנו ישמח להגיע עד אליכם לפגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות!