קבוצת דניאל | עבודות שיפוצים | טל. 054-7245515

הרחבת דירה

אמנם לא היה פשוט להגיע לשלב ביצוע של התוכניות להרחבת דירה שלכם, אבל בסוף הגעתם.

ברכות!

עתה אתם עתידים לעמוד בפני פרויקט לא פחות מסובך, ניהול פרויקט הרחבת דירה עלול להיות תקופה מאוד לא פשוטה מבחינתכם, אתם עומדים בפני בחירה של אנשי מקצוע רבים שעליהם להיות מתואמים אחד עם השני, ולהקשיב אחד להוראות של השני, כמו כן, אתם צריכים להיזהר שלא להיכנס למערבולת של "הפתעות" לא צפויות שעשויות להעלות את ההוצאה הצפויה שלכם על הרחבת דירה בשלושים אחוזים נוספים, אם תהיו באמת "ברי מזל" תתקלו בבעלי מקצוע שבראשית השיחה הראשונה יראו חביבים וחברמנים ולבסוף יקפידו אתכם על קוצו של יוד בדרישות שלכם לשינויים או לעיכובים וזירוזים כתוצאה מצרכי תיאום מול אחרים והכי גרוע בעלי מקצוע שנעלמים ...

קבוצת דניאל – פתרון מושלם להרחבות דירה בצורה פשוטה וללא דאגות!

מיד לאחר שיחת הטלפון שלכם לקבלת פרטים נוספים יתואם לכם פגישה אישית במקום בו אתם מעוניינים לבצע הרחבת דירה, הנציג שיגיע הינו מנהל פרויקטים מיומן ביותר, שידע לייעץ לכם ולבחון איתכם את אופי ההרחבה על פי התוכניות שקיבלו אישור. לאחר מכן, אנו נתכנן אתכם איזה עיצוב פנים אתם מעוניינים ( במקרה ואין לכם אדריכל ), איך לחלק את החללים  בצורה הטובה ביותר, נקשר בניכם לבין קונסטרוקטור שיעזור לכם בתכנון יסודי של חוזק המבנה  , באלו חומרים לבחור  ואלו ציפיות  נוספות יש לכם מהרחבת הדירה. לאחר מכן אנו נחשב בצורה יסודית עד לרמת השקלים כמה יעלה הפרויקט ללא הפתעות, נחתום על חוזה מסודר ונתקדם לשלב הביצוע על כל חלקיו, כאשר כל אחד מאנשי המקצוע הינם עובדי החברה, אנשים המומחים בתחומם, בעלי ניסיון רב ובעלי תודעת שירות גבוהה. את ניהול הפרויקט ילווה מנהל מומחה לפיקוח וניהול הרחבת הדירה, שידאג לבצע את התיאומים, להזמין אנשי מקצוע, לרכוש ציוד וחומרים הדרושים להם, והכל מתוך ידע מעשי של עשרות שנים. לאחר השלמת העבודה, המקום יעבור ניקיון ייסודי והכנה מלאה לקראת כניסתכם לחלק החדש שלכם בדירה.

לקוחותינו נהנים משירותי שיפוצים ברמה הגבוהה ביותר, במחירים הוגנים, ביחס אישי ואכפתי , והכי חשוב ללא דאגות טרדות.

אם אתם מעוניינים גם אתם ברמת שירות גבוהה, לחסוך טרדות ודאגות ולבצע את הרחבת דירה ברמה הגבוהה ביותר, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!