קבוצת דניאל | עבודות שיפוצים | טל. 054-7245515

עבודות גבס

עבודות גבס פתרון העיצוב האסתטי והמרהיב, בקלות ובמינימום עלות!

גבס, חומר בנייה איכותי באמצעותו ניתן לבצע כמעט כל אלמנט  של בנייה מבלי להיכנס להוצאות גדולות ומבלי להיות מוגבל בעיצוב. קבוצת דניאל מומחית בעבודות גבס, אנו מבצעים עבודות  מיוחדות כהזמנה בפני עצמה או כחלק מחבילה כוללת של שיפוץ בית, משרד חנות או אולמות אירועים.

עבודת גבס - תקרות גבס ועיצובים מיוחדים

באמצעות עבודת גבס ניתן ליצור פתרונות מקוריים ויעילים  להסתרת מערכות חשמל ותקשורת, מיזוג אוויר ועוד.:  שימוש בגבס כנישות עגולות, מדורגות והכי חשוב מרשימות ביותר. תקרות" צפות"  עם תאורה נסתרת  או צבעונית היוצרת אווירה אחרת. הגבס למעשה מאפשר לנו להגיע למקסימום של ביצוע עיצובי כמעט ללא גבול. ניתן לשלב את נישות הגבס עם נגרות, שיש או מדפי זכוכית, אפשר לבנות נישות גבס כאלמנטים עיצובים להדגשת פסלים או תמונות או הנישות להצבת מסכי פלזמה על גבי קירות תלויים. אפשר לחשוב שהגבס הוא חומר קשיח – אך בידי אומני הגבס שלנו הוא ממש כמו פלסטלינה ...

מחיצות וחדרים מעבודות גבס

יש לכם דירה גדולה חלל גדול ואתם מעוניינים לפצל אותם? הדרך המומלצת כיום יותר מתמיד הינה באמצעות עבודות גבס, שימוש בגבס מצליח לזרז את משך הבנייה, גם שמדובר על חלוקה מחודשת של בית גדול מאפס, ובוודאי כאשר מדובר בהקמה פשוטה של מחיצה, הקמת המחיצות מגבס, ואף בניית חדר מגבס בבית אינה מפריעה לדיירי הבית ולא מחייבת פינוי לתקופה של מספר שבועות כמו בבנייה רגילה מבלוקים ובטון.

היתרונות של ביצוע עבודת גבס

מעבר למחיר, עבודות בגבס מאפשרות לנו ניידות וגמישות בעיצוב, אם היום בסלון  שלכם מאוד באופנה ספוטים ומדרגות בתקרה, הרי שבעוד מספר שנים לא בטוח שהמצב ישמר כמו שהוא, עבודות בגבס מאפשרות הסרה של הקיים במהירות ובעלויות נמוכות מאוד וללא נזקים. עבודות הגבס מבוססות על עיצוב באמצעות מסילות אלומיניום ( מסלולים ) קירות גבס,  עם או בלי בידוד כאשר החלל בדרך כלל ריק, לכן גם פינוי של בנייה גדולה בגבס היא בדרך כלל פשוטה מאוד ולא מצריכה פינוי מיוחד.

קבוצת דניאל מבצעת ומתכננת עבודת גבס ללקוחות רבים ברחבי הארץ, אנו שומרים על רמת גימור הכי גבוהה שקיימת , עמידות של העבודות  שלנו לאורך שנים, ( אתם מוזמנים לראות עבודות גבס שבוצעו לפני שני עשורים..),  תכנון פונקציונאלי ומענה מדויק לצורכי  הלקוחות.

הערה : מבצעים רק עבודות גבס מיוחדות  או כחלק משיפוץ כללי.

עבודות בגבס הן אלו  שיכולות לשנות את מראה הדירה באופן הכי משמעותי ובעליות הנמוכות ביותר...

לפרטים נוספים והצעות מחיר  התקשרו עכשיו!