קבוצת דניאל | עבודות שיפוצים | טל. 054-7245515

שיפוץ אולמות אירועים

מעוניינים לפתוח אולמות אירועים? יש לכם אולם אירועים קיים ואתם רוצים לשדרג אותו בצורה משמעותית ולהפוך אותו לאולם החלומות של כל אירוע?

אולמות אירועים מרשימים מגבירים בעשרות ומאות אחוזים את אחוזי הזמנת האירועים, כמו כן בעת האירועים גדלים מאוד הסיכויים ליצירת רושם חיובי על האורחים וחזרתם אל האולם ברגע שיהיה להם אירוע משלהם. ניתן לומר שלפחות על פי הרוב המוחלט של המקרים מחיר המנה, מחיר אירוח אדם באירוע עולה ככל שהאולם יפה, מטופח ומרשים יותר. למעשה אנו רואים כיצד שיפוץ אולמות אירועים הוא  השקעה שמחזירה את עצמה, הסיבה היחידה שלא לשפץ מקום קיים או לא לקחת מקום חדש ולשפץ אותו היא בגלל החשש ממשך השיפוץ ואיכות השיפוץ שעלולה להסב יותר נזק מאשר תועלת הן מבחינת הגימורים, הן מבחינת ה"הפתעות" במחירים של צרכים חדשים הצצים לפתע ויכולים לחרוג בעשרות אחוזים יותר מהתקציב שהוגדר.

שיפוץ אולמות אירועים זהו לא עסק לכל שיפוצניק, זהו עסק למקצוענים בלבד!

קבוצת דניאל מציגה ללקוחותיה העסקיים וללקוחותיה הפרטיים חוויית שירות בעולם השיפוצים שלא נראתה כמותה בישראל, ניהול השיפוץ באופן יוצא דופן, כל שירותי השיפוץ במקום אחד, רצפים , צבעים, אנשי גבס ושפכטל , אינסטלאטורים  חשמלאים מוסמכים , הכול, אבל ה-כ-ל במקום אחד.

והיתרונות ברורים – בעת שיפוץ אולמות אירועים אין צורך לעמוד בקשר מול מספר רב של גורמים, אנחנו אלו שדואגים, אנו דואגים לתיאום ולהזמנה מסודרת של כל איש מקצוע בכל שלב, אנו עובדים לפי לוח זמנים מוגדר מראש, דואגים להזמין את כל החומרים בכמויות המתאימות בתיאום עם הלקוח, ועורכים בדיקות מסודרות מידי יום לפי לגבי העמידה בזמנים. צוות הניהול שלנו עומד מול הלקוחות שלנו בקשר רציף ומעדכן אותם על כל התקדמות, וכמובן נותן מענה לכל שאלה, בעיה או בקשה בזמן אמת.

לכן אם אתם מעוניינים לעסוק במה שאתם טובים בו באמת, ולהשאיר לנו אנשי המקצוע בתחום שיפוץ אולמות אירועים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, פנו אלינו ותרוויחו גם זמן, גם שקט ואפילו תחסכו בהוצאות.

לקבלת הצעת מחיר לשיפוץ אולמות אירועים ולפרטים נוספים התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!