קבוצת דניאל | עבודות שיפוצים | טל. 054-7245515

שיפוץ אמבטיה

אז איך אתם אוהבים את האמבטיה שלכם אחרי שיפוץ אמבטיה?
צבעים חמים, עץ טבעי, אריחים עתיקים ומראות גדולות חרוטות, אמבטיה עם רגליים?
או אולי אתם מעדיפים צבעים נקיים, חיפו קירות נקי ובהיר כמה שיותר, ללא עיטורים, ריצוף כהה ומקלחון או אמבטיה עם זכוכית שקופה?

כל אחד והסגנון שלו, במקלחת הדמיון עוד יכול להרחיק לכת עוד הרבה יותר מאשר בחללים אחרים בבית, צבעוני, קלאסי, טבעי, חמים או מקורי וחדשני. הבעיה מתחילה כאשר יש צורך לא רק בתכנון ודמיון אלא בביצוע בשטח של התכנון, וכן התחשבות בתקציבים ומגבלות המקום והזמן.

רצף החיים המהיר שלנו עוטף אותנו כל הזמן באנשים, במשימות, בדאגות, הזמן היחיד שלנו לחיות עם עצמנו בפרטיות, ברוגע ושלווה, לנוח ולהתפנק מעט, זהו הזמן שלנו באמבטיה, מים זורמים, אדים עוטפים, נוזלים ריחניים שעוטפים אותנו ושוטפים מאתנו את כל הטרדות היומיומיות לפחות לכמה דקות.

קבוצת דניאל מתמחת בתחום שיפוץ אמבטיות כמו גם בכל ענפי השיפוץ, שיפוץ פנים וחוץ, הרחבות בנייה ועוד. אנו מתייחסים בקפידה לכל פרויקט שלנו, גדול או קטן ומקצים לו את מירב ומיטב המשאבים העומדים לרשותנו, הן מבחינת ההון האנושי, הן מבחינת הציוד והזמן.

מדוע חשוב לבחור קבלן שיפוץ אמבטיה מקצועי ובעל וותק בתחום?

חשיבות הביצוע הטכני

אמבטיה בניגוד למקומות אחרים בבית נמדדת  קודם כל ברמת הניקוזים והשיפועים שמשפיע על החיים  בכל הבית . כמו גם מבחינת הגימורים, ריצוף וחיפוי אמבטיה כמו גם התקנה של כל האביזרים האחרים בחדר האמבטיה בעת שיפוץ אמבטיה מושפעים מאוד ביום יום מבחינת התפעול הפרקטי של החדר, זרם המים, שיפועי המרצפות,  הריחות שמתנקזים בחלל זה וכדומה. לא תאמינו כמה תסכול יכול להיות  מריח לא נעים שאין לו פיתרון או ממים שזורמים במקלחת  בשיפוע לא נכון  וגורמים לשלוליות מרוכזות או לנזילה של מים ממקומות בלתי מוסברים, דלתות המקלחון שלא נפתחות ונסגרות טוב כמו בשבוע הראשון ועוד...

השלכות תכנון וביצוע בעת שיפוץ אמבטיה על המראה והעמידות של חדר האמבטיה

אם אתם רוצים שחדר האמבטיה שלכם יראה טוב אחרי שיפוץ אמבטיה ולא רק בחודש הראשון, עליכם להקפיד על רמת גימור גבוהה, התקנה מדויקת של האלמנטים השונים, בחירה מדוקדקת של הפרטים, עליכם לדאוג שיהיה לכם עם מי להתייעץ לגבי בחירת החומרים והאביזרים השונים ולא להסתמך רק על המראה שלהם או מה שהמוכר ממליץ לכם בחנות.

הערה : שיפוץ  אמבטיות נעשה כחלק משיפוץ בית כללי .

אנו בקבוצת דניאל נלווה אתכם מהשלב הראשוני של שיפוץ אמבטיה - תכנון העיצוב, התאמת העיצוב לתקציב, נבצע את התוכנית ברמת הגימור הגבוהה ביותר, נסיים בפינוי כל הפסולת באופן חוקי, ניקיון ייסודי, ונמסור את המקום חזרה לידכם, מוכן לטבילה הראשונה שלכם באמבטיה המפנקת.