קבוצת דניאל | עבודות שיפוצים | טל. 054-7245515

שיפוץ בית

שיפוץ בית או בית חלומות?

כשאתם מעוניינים לשפץ את ביתכם אתם מעוניינים להפוך את הבית למקום הטוב ביותר, הנוח ביותר והמבטא בצורה המדויקת את האופי שלכם. בדרך להגשמת החלום אתם עלולים להיתקל בקשיים גדולים, שישפיעו בצורה משמעותית ואף יפערו פער גדול בין יצירת בית חלומות לפי החלומות והרצונות שלכם לבין המציאות האמתית שתתקבל בשטח.

קבוצת דניאל עוסקת בשיפוץ בתים מזה שנים ומציגה ללקוחותיה סטנדרט חדש של שירות, עולם אחר של חוויה בענף הבנייה, החל מהשלבים הראשוניים ביותר כמו פגישת הייעוץ, מתן הצעת מחיר מפורטת עם התחייבות והגדרות מסודרות ולא מעורפלות ועד לשלבים הסופיים של שיפוץ בית, כמו גימורים ופינישים מקצועיים ללא פשרות, ניקיון המקום והכנתו לכניסה של הדיירים.

אנו מספקים שירותים בתחומים הבאים:

נגרות

שיפוץ בית יסודי מחייב שיפוץ מטבח, על מנת שלא תצטרכו להתעסק עם מספר בעלי מקצוע ותוכלו לעבוד מול מנהל עבודה אחד, קבוצת דניאל דואגת לכם גם לעבודת נגרות מקצועית, הכנת ארונות מטבח, אי, פינות אוכל, מדרגות, ארונות אמבטיה, פרגולות, דקים וכל מה שתצטרכו ותחלמו ליישם באמצעות עולם העץ, והכל מבלי להתעסק אפילו עם איש מקצוע אחד אחר מלבד מנהל שיפוץ הבית שלכם.

עבודות גבס וצביעה

מעוניינים ליצור נישה חדשה בבית? חושבים להקטין חדר או לפצל אזור מסוים בבית? קבוצת דניאל תשמח לתת לכם מגוון פתרונות באמצעות עבודות גבס מורכבות הבנויות על זוויות, יצירת ארונות פנימיים וכן עבודות פשוטות כגון הקמת קיר מחיצה וכדומה. כמו כן אנו מומחים בצביעה דקורטיבית של הבית, שילוב אלמנטים מיוחדים, חיפוי אבן, ריצוף מיוחד ועוד...

חשמל, תקשורת ,אינסטלציה ואלומיניום

מכיוון שבמהלך כל שיפוץ בית חייבים לקחת בחשבון את נקודות החשמל, ליצור נקודות תאורה חדשות וכן להחליף צנרת וכדומה, בקבוצת דניאל תוכלו למצוא בנוסף גם אנשי צוות מומחים ומוסמכים בתחומי החשמל, שיתכננו עבורכם תוכנית חשמל לשיפוץ מאושרת ויעבירו אותה בחברת החשמל. כמו גם  תכנון  מערכת אינסטלציה עבורכם  וביצוע  בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

אם אתם מעוניינים בשיפוץ בית, שהחלום שלכם יתגשם בצורה הטובה ביותר מבלי לעבור מסע מפרך של שיפוצים, אל תתפשרו על הטוב ביותר.

אנחנו נדאג לכם לחוויית שיפוץ בית ברמה אחרת, התקשרו ואל תפספסו!