קבוצת דניאל | עבודות שיפוצים | טל. 054-7245515

שיפוץ דירה

יש שני סוגים של שיפוץ דירה:
הראשון גורם לכם לתהות אם לא עדיף לגור באוהל....
השני הופך את הדירה שלכם לבית החלומות שלכם, לבית המושלם שתמיד חלמתם עליו.

שיפוץ דירה כולל בתוכו קטגוריות שונות של שיפוץ,  גבס, חיפוי קירות,ריצוף,  חשמל ,תקשורת אינסטלציה ועוד, כשעל כל תחום מנצח בעל מקצוע אחר. התעסקות אישית עם מספר בעלי מקצוע כל אחד בזמנו ובתחומו תזמון העבודות  והתיאום ביניהם עשוי להפוך את חוויית שיפוץ הדירה שלכם מחוויה מרגשת מלאת ציפיות לתקופה של תסכול, ייאוש, הפסדת ימי עבודה בשביל לפקח על תהליכים, ורדיפות אחרי בעלי מקצוע שהחליטו לעבוד (מה שהתגלה בדיעבד...) בכמה מקומות בו זמנית.
למעשה הסיכוי שאדם פרטי יצליח להתנהל מול כל כך הרבה בעלי מקצוע בעת שיפוצי דירה, באופן שהכל ילך "חלק" והוא לא יפסיד מזה, בביצוע, בזמנים, במחיר ואף ברמת התכנון הראשוני הוא קלוש ביותר.

קבוצת דניאל מציעה לכם להכיר סטנדרט חדש של שיפוץ דירות!

מעתה אמרו די לרדיפה אחרי בעלי מקצוע אחרים, די להפסדי ימי עבודה – ששווים גם לא מעט ימי כסף ואי נעימות מול הבוס והלקוחות, די לקבלת בית מלא באבק, לכלוך ופסולת בניין בסוף התקופה במקום מקום חדש, נקי ומבריק כמו שדמיינתם.

מאות לקוחות במשך השנים כבר התנסו ונהנו מסטנדרט השיפוצים של קבוצת דניאל, שיפוץ דירה לא צריך להיות סיוט מתמשך אם עושים אותו נכון, ולעשות אותו נכון פירושו לקחת לבחור בקבוצת דניאל, שתדאג שאתם לא תדאגו!

כבר ביום פגישה הראשונה תוכלו להתרשם מהידע המקצועי, מהייעוץ וההכוונה של המומחים שלנו, לאט לאט נבנה ביחד תוכנית עבודה שתתאים לציפיות שלכם, נעבור אתכם יחד שלב אחרי שלב, ונדמה את הביצוע בפועל, נצפה את הבלתי מצופה וניגש למלאכה תוך הצבת יעדים ברורים ורמת ביצוע בלתי מתפשרת.

במהלך שיפוץ דירות, אנחנו דואגים לכם, ניקיון יסודי של המקום, פינוי הפסולת על פי חוקי הרשות המקומית שלכם. העסקת פועלים ישראלים בלבד ,צוות אכפתי  ו"משפחתי" .

גם לאחר שסיימנו את שיפוץ דירה – אנו עומדים לשירותכם עם כל בקשה....

לשיפוץ דירה שלכם, התקשרו אלינו עכשיו ותתחילו לדמיין את החלום שלכם, אנחנו כבר בדרך אליכם, לסייע לכם להגשים אותו...