קבוצת דניאל | עבודות שיפוצים | טל. 054-7245515

שיפוץ חנויות

אתה נכנס לחנות, מתרשם מהאווירה, התאורה , העיצוב, הנישות גבס המרהיבות והצביעה הדקורטיבית שלא נותנת לעין להפסיק לשבוע, אתה שלהם, של בעלי החנות, עכשיו הם כבר צריכים לעשות חמישים אחוז עבודה פחות בלשכנע אותך עד כמה הם אמינים והמוצרים שלהם משובחים, אתה מאמין להם עוד לפני שהם התחילו להסביר...

כל בעל חנות יודע, שיפוץ חנויות זוהי השקעה חד פעמית המחזירה את עצמה ובגדול. כל עסק יכול כיום להתחרות על מחיר, כולם יכולים להגיד בואו אלינו אנו הכי זולים, המטרה שלך כעסק היא להיות קיים לאורך שנים, להגדיל את המוניטין שלך מידי יום, שבוע, חודש ושנה, הדרך שלך להפוך מסתם חנות למותג שאנשים מכירים וממליצים עליו עוברת דרך שיפוץ חנויות ייסודי, ההופך כל חנות "סתמית" לחנות הכובשת את עיניהם וליבם של כל מי שנכנס לתוכה ואף מביט בה מעבר לחלון הראווה.

שיפוץ חנויות עושים רק עם קבוצת דניאל!

קבוצת דניאל גאה להציג רמה אחרת של שירותי בתחום השיפוצים, שיפוץ חנויות מקצועי הכולל תכנון השיפוץ, ביצוע השיפוץ על כל חלקיו, נגרות, עבודות גבס, צביעה דקורטיבית, חשמל, אינסטלציה ותחומים נוספים להשלמה מלאה של השיפוץ על ידי חברה אחת מאורגנת ומקצועית.

החדשנות של קבוצת דניאל הינה ביכולת של בעל החנות להרפות, לאפשר לו להזמין את השירות, להנחות אותנו בתכנון ובבחירת המוצרים והחומרים בהם הוא מעוניין שנעשה שימוש ולאחר מכן הוא יוכל לחזור מיד תום השיפוץ של החנות ולקבל חנות נקייה ומצוחצחת, פסולת בניין המושלכת במידת הצורך בהתאם לחוקי הרשות המקומית, וכל זאת כמובן לא יאוחר מתאריך הסיום הקבוע בחוזה המפורט בין הלקוח לבין קבוצת דניאל.

מדוע לא להתפשר ולנהל לבד את פרויקט שיפוץ חנויות?

אם עשיתם שיפוץ בביתכם או שיפוץ חנויות אחרות, אתם בוודאי יודעים עד כמה קשה לדעת כל כך הרבה כדי להבין מה בא לפני מה , מה נכון לעשות ואיך אפשר לדעת שעשו את הדבר הנכון . לתאם בין מספר רב של בעלי מקצוע, עד כמה מטריד הופך להיות המעקב, הפסד ימי עבודה, בזבוז כספים והריצות אחרי אספקת החומרים, כבעלי עסק אתם חייבים להתפנות לדברים שאתם טובים באמת, ולתת לנו אנשי המקצוע לספק לכם את שירותי שיפוץ חנויות ברמה בינלאומית.

להצעות מחיר לשיפוץ חנויות ופרטים נוספים, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!