קבוצת דניאל | עבודות שיפוצים | טל. 054-7245515

שיפוץ מטבח

התאמה אישית, ליווי וייעוץ צמוד, שימוש בחומרים ובפתרונות הטובים ביותר, מה עוד אפשר לבקש?

קבוצת דניאל מציגה: שיפוץ מטבח ברמה אחרת, למי שבאמת מעריך איכות!

המקום הדינאמי ביותר בבית הוא המטבח, שם מתבצעות פעולות רבות מידי יום, חלקן עדינות וזהירות – כמו חיתוך מזון לדוגמא, אחרות הן חזקות ומהירות כמו למשל שטיפה של כלי המטבח. במטבח נמצאים סוגים שונים של מוצרים וציוד כמו למשל, סירים ומחבתות, ציוד חשמלי ומוצרי מזון, כל אחד והייחודיות שלו, כל אחד וצרכי האחסון שלו. על המטבח להכיל את כולם בצורה הטובה ביותר, לתת את  החלל הנכון  לכל אחד  ואחד מהם, לאפשר הוצאה והכנסה, שימוש, ניקיון, תכנון חשמל נכון , תכנון תאורה  ועוד...

פלא שרוב המטבחים מאכזבים מאוד בשימושים שונים שלהם?

מטבחים יפים יש בכל קטלוג, כמה מאתנו באמת מסתכלים על קטלוג מטבחים ומסוגלים להיות ביקורתיים יותר מידי, מטבח חדש ונקי הוא תמיד יפה ובוודאי כאשר עושים שימוש בסוג דקורציה ועיצוב בגוונים האהובים עליכם. לא בזה נמדד שיפוץ מטבח!

שיפוץ מטבח ברמה מתקדמת באמת הוא שיפוץ הכולל תכנון קפדני של  של חלל המטבח והתאמתו לצרכי בעלי הבית, אופי הבישול שלהם, סוגי הסירים, המחבתות, מוצרי המזון והכלים השונים שיהיו בשימוש, יאוחסנו וינוקו במטבח הזה. לא חכמה ל"זרוק" אי עם כיריים וכסאות בר באמצע המטבח ולהראות שהוא יפה, החכמה היא לדעת מה אופי המשפחה ומה יהיה להם הכי נוח לא רק בשבוע הראשון אלא כ-ל החיים!

קבוצת דניאל בעלת ניסיון רב בתחום גם בשיפוץ מטבחים, תלווה אתכם לאורך כל הדרך ובפרט בשלבים הראשונים של תכנון  שיפוץ מטבח, איזה קרמיקה עדיף לבחור או אולי זכוכית , איזה סוג עץ, אילו מגרות או מדפים יתאימו לצרכים שלכם הכי הרבה, איזה מנגנונים מומלצים , סוגי שיש ומשטחי עבודה אחרים וכן בכל פרט ופרט. כך תהיו בטוחים שהמטבח שתקבלו הוא המתאים ביותר לצרכים שלכם, ותיהנו מהשקעה חד פעמית שתלווה אתכם ביום יום לכל החיים, במטבח התפור בדיוק למידות שלכם.

והמחירים?

המחירים של קבוצת דניאל הינם המשתלמים ביותר, תמורה מלאה להשקעה, ומחירים הנחשבים לאטרקטיביים גם ביחס לסטנדרטים ה"מקובלים" בשוק.

הערה :

שיפוץ מטבח הוא כחלק משיפוץ כללי

לשיפוץ מטבח שלכם, צרו עמנו קשר, קבלו פגישת ייעוץ חינם לא מחייבת, וגלו עולם חדש של שיפוץ מטבח...