קבוצת דניאל | עבודות שיפוצים | טל. 054-7245515

שיפוץ משרדים

אנחנו יודעים שיש לכם בדיוק 5-7 שניות להחליט האם אתם נשארים כאן עוד כמה דקות או שאתם עוזבים.

גם ללקוחות שנכנסים אליכם למשרד יש בדיוק את אותו הזמן להחליט האם המשרד שלכם עושה עליהם רושם חיובי או שמא אתם תתחילו את המפגש איתם מנקודת פתיחה הרבה פחות טובה.

אנחנו בקבוצת דניאל לא מאמינים שאנחנו עוד חברת שיפוץ , אצלנו, שיפוץ משרדים זה חזון, לקחת מקום שגרתי ומשעמם ולהפוך אותו למשרד החלומות, בדיוק מה שהלקוח שלנו חולם עליו, ללא פשרות.

הלקוחות שלנו נהנים מחוויית שירות הגבוהה ביותר, בסטנדרט בין לאומי, כל השירותים החל מתכנון  השיפוץ ועד לפרט הביצוע האחרון, תחת קורת גג אחת.

שיפוץ משרדים - כל עסק והחלום שלו...

קבוצת דניאל מספקת שירותי שיפוץ משרדים לעסקים רבים ברחבי הארץ, עסקים קטנים וגדולים כאחד, שיפוץ משרדים מתבצע באופן ייחודי לכל משרד ומשרד על פי האופי והצרכים שלו, בהתאם לדרישות ורצונות הלקוח, תוך כמובן ליווי וייעוץ צמוד של הצוות המנוסה שלנו לייעול מקסימאלי, הן מבחינה של פונקציונאליות המשרד המשופץ והן מבחינת האסתטיקה והעיצוב הכללי.

תסירו מעצמכם את טרדות השיפוץ...

אנחנו מבינים שלנהל עסק זה לא פשוט, לשלב תוך כדי פרויקט בנייה ושיפוץ זהו גם כן אתגר שהופך לפעמים לבלתי אפשרי ומגיע בדרך כלל על חשבון דברים אחרים. כבעלי עסק חשוב שתעסקו במה שאתם מבינים בו הכי הרבה, תנהלו את החברה שלכם ברמה הגבוהה ביותר ואל תפגעו אפילו במעט בקצב ואיכות העבודה. אנחנו נדאג לכל במקומכם. אין צורך שתתאמו בין האינסטלטור לבין האיש גבס, הרצף והחשמלאי, חברת חומרי הבניין, הצבעי, הנגר וחברת הניקיון. הזמן היקר שלכם והטרדות שלכם צריכות להיות מושקעות בעסק שלכם, ולא ברדיפה אחרי בעלי מקצוע מעולם השיפוצים.

בחירה בקבוצת דניאל לשיפוץ משרד תבטיח לכם שאתם בידיים טובות, ניהול הפרויקט, ראיית הנולד המביאה לחיסכון והקטנת עלויות, הביצוע, הפיקוח, פתרון אמיתי של בעיות הצצות תמיד בשיפוץ  והניקיון עד הפרט הקטן ביותר, הכל יופקד בידיים האמונות שלנו. זה לא הצוות הגדול, המנוסה והאכפתי שעושה את ההבדל בינינו לאחרים, אלו לקוחות העבר והווה שלנו, הם התעודות הצלחה הגדולות ביותר שלנו.

לשיפוץ משרדים, תאמו עמנו פגישה עכשיו באמצעות הטלפון או טופס הצור קשר ונציג בפניכם פרויקטים שבצענו, את השירותים שלנו וכן ניתן לכם הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות.