קבוצת דניאל | עבודות שיפוצים | טל. 054-7245515

תוספות בניה

עד שהשגתם את האישורים עבור תוספות בניה סבלתם והוטרדתם מספיק...
קבוצת דניאל תדאג שאת שלב הביצוע כבר תחוו בצורה אחרת!


לפני שאתם מתחילים לדאוג, ולפני שאתם שוברים את הראש בהבנה כיצד צריך לבצע את הפרויקט של תוספות בניה שלכם לדירה או לבית, אנו מציעים לכם לעצור לרגע ולהבין שאתם יכולים להמשיך לעסוק בעסוקכם היומיומי, אין צורך שתבינו עכשיו את רזי הבנייה ואת מורכבות ניהול מבצע לוגיסטי שכזה, אין צורך לעשות סקר שוק במשך ימים ולילות, לדרוש המלצות, לתאם, להחתים, לתכנן  אישורי הנדסה ועוד. יש דרך פשוטה למלא את התכנונים שלכם לתוספות בניה בקלות וללא מאמץ – קבוצת דניאל, המומחית לתוספות בנייה, דואגים לה-כ-ל בשבילך ובמקומך.

עתה עליך מוטלת רק הבחירה הראשונית, והסכמה לבחירה של העיצוב ולשימוש בחומרים השונים בכל תחום בהתאם לתקציב שתגדיר, אנחנו כבר נבצע את כל השאר מבלי להטריד אותך, אם הינך מעוניין אתה כמובן מוזמן להיות שותף מלא במשך כל זמן הבנייה לשאול ולהתייעץ עם המומחים שלנו בכל שלב.

תוספת בניה יכולה להיעשות במגוון דרכים, ישנם כמה סוגים של תוספות בניה, השוני מתבטא בסוג החומרים מהם מבצעים בפועל את תוספות הבניה וכן במטרה הייעודית של תוספות בנייה. אם אתם מעוניינים להרחיב את הבית על מנת ליצור לעצמכם ממ"ד זוהי תכלית שונה לחלוטין מאשר יחידת הורים או יחידת דיור נוספות, כמו כן ישנו הבדל עצום בין בנייה שהייעוד שלה לשמש דיירים זמניים או את דיירי הבית עצמו. כמות המשאבים, סוג החומרים, העיצוב הפנימי וגם סוג הליווי המקצועי לו זקוקים במהלך הבנייה של תוספות בניה אלו מושפע מאוד מנתונים אלו.

ניתן לבצע תוספות בנייה המבוססות על המשך בנייה רגיל של הבית באמצעות בלוקים ויציקת תיקרה, מנגד ניתן לבצע תוספות בנייה באמצעות בנייה מבוססת עץ. בין שתי קצוות אלו ישנם עוד אפשרויות שילוב רבות, שצריכות להיבחר כמובן בהתאם לייעוד הסופי שלהם.

להתייעצות עם המומחים שלנו בנושא תוספות בניה, קבלת פגישת ייעוץ במקום מגורכם ללא עלות נוספת ושמיעה של פרטים נוספים התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!